Reviews

What clients say about me and my work

LEAVE YOU REVIEW HERE

Nemohla jsem uvěřit, co vidím

Celé focení s Ekaterinou byl velmi příjemný zážitek. Rozuměly jsme si téměř beze slov- já pózovala, ona fotila. Během hodiny jsme toho stihly strašně moc včetně změny pozadí a outfitu. Když mi přišly první fotky (ještě ten samý den jako náhled), nemohla jsem uvěřit, co vidím. Že to jsem já, ty fotky byly nádherné! Když mi Ekaterina poslala ostatní fotky, byla jsem opravdu dojatá a neměla slov. Pomohla mi vidět se jinýma očima a v mnohem lepším světle. Ekaterina mi pomohla když jsem to nejvíc potřebovala a budu jí navždy vděčná. Nikdy nebudu litovat, že jsem si pro tyto fotky vybrala jako fotografku právě ji a budu navždy vděčná, že mě tenkrát na Vyšehradě oslovila zda mě může vyfotit a tak jsem se o ní dozvěděla. Těším se na další spolupráci. 💕🌸💕🌸✨⭐️

Dominika

You have boosted my confidence incredibly

Thank you so much Katerine for your time and patience. You have boosted my confidence incredibly, you know how to be patient and always have a smile on your lips. I'm already looking forward to seeing you again. Thank you for your work and making a woman even a level more beautiful.

Andrea

Byl to opravdu velmi dobře strávený čas i energie

Velmi příjemné, profesionální focení. Paní fotografka je velmi zkušená, milá a perfektně poradí. Má skvělé oko a opravdu umí udělat nádherné lichotivé fotky. Doporučuji práci s ní jak profesionálům, kteří ví přesně, co chtějí, tak začátečníkům, kteří se bojí, že by nevěděli co a jak. Byl to opravdu velmi dobře strávený čas i energie. A nesmím zapomenout zmínit, že za kvalitu, kterou dostanete, je pořizovací cena více než rozumná! Doufám, že to nebyla naše poslední spolupráce <3

Děkuji, Martina

Martina

Что говорить о результатах? Мы плакали! 

Сначала хочу поблагодарить, потому что фотографии невероятные. Результат очень классный. Учитывая короткое время для организации и съемку в обычной квартире, у меня только слова восхищения. Мама, для которой это была первая фотосессия было комфортно и даже понравилось. Очень благодарна за такое терпеливое и дружеское общение с дочерью и с мамой. Что говорить о результатах? Мы плакали! Вот сидели всей семьей и смотрели фотографии на телевизоре и подолгу не могли перелистнуть потому что не верили, что вообще так все получилось. Когда получили первые 4 фотографии мама из разослала всем подружкам!)) Такая фотосессия для меня это лучший подарок ко дню рождения, фотографии волшебные, воспоминания красивейшие. Обязательно сделаю фотокниги себе и маме. Еще раз спасибо большое за твой труд.

Марья и семья

Tohle focení byla zábava

Tohle focení byla zábava. Fotografka je skvělá,velmi milá a poradí s výběrem vhodného oblečení na focení i s pózami. Moc se mi líbí i barevná úprava fotografií. Myslím, že jsme spolu nefotily naposledy :))

Andrea

Nemám slov

Teď to procházím a nemám slov. Fotky jsou krásné a vypadám na nich jako holka z plakátu. Já si to moc ráda třeba na podzim zopakuji.

Klára

Vždy nádherné fotky!

Once I asked Kat'u - How it was possible that I was so beautiful in her photos... she told me - it was because she saw me so beutiful...

Thank you for these beautiful photos, they make me feel so confident

 

S Káťou jsme fotily už min. po páté a vždy maximální spokojenost! Milý přístup, skvělá domluva a vždy nádherné fotky!

Anna

Пространство и время сжимаются в одной точке

Катя, спасибо за эту маленькую хронику жизни, когда лишь одна фотокарточка обозначает тебе всё, что ты долго пыталась понять про себя в этом мире.

Пространство и время сжимаются в одной точке.

Катя! Как тебе удается поймать эти доли секунды?

Алеся